Wickey

Wickey logo

Bezplatné zasielanie pri objednávke od 50,00 €


Preto Wickey!

Wickey usiluje o nadšenie detí snom a o to, aby ich inšpirovala k prežívaniu vlastných dobrodružstiev. Existuje k tomu lepšie miesto, ako vlastný domov? Sme plne odhodlaní vyvíjať bezpečné a kreatívne outdoorové vybavenie detských ihrísk a postelí pre deti, aby sme detskej fantázii ponúkli nové, dobrodružné impulzy.

Záruka 10 rokov

Na mieste nezáleží: Od slnečných ostrovov cez legendárne kráľovstvá až po skryté miesta vprostred džungle: na všetky naše výrobky z dreva poskytujeme záruku 10 rokov, ak si súčasne zakúpite naše vlastné kotvy. Na naše skvelé doplnky poskytujeme dvojročnú záruku.

Impregnované drevo – premyslené!

Naše drevo je ako piliere, na ktorých sa týčia naše fantázijné svety. Preto kladieme veľký dôraz na najvyššiu kvalitu: Impregnácia tlakom, chrániaci pred vplyvmi okolitého prostredia, zaručuje nielen dlhú životnosť, ale tiež všetky dobrodružné kráľovstvá/poklady chráni pred vetrom a počasím. Bezpečné dobrodružstvo pre všetky ročné obdobia!

Vyrobené v Nemecku

Skutočne kvalitné výrobky z trvalo udržateľnej výroby v Nemecku - čo ešte by si človek mohol priať? S našimi produktmi sa malí objavitelia a dobrodruhovia vydávajú na fantastickú cestu - a to s pocitom bezpečnosti! Spoliehame na kvalitu: Všetky nami používané drevené prvky sú spracúvané a vyrábané v Nemecku.

Miláčik zákazníkov v Európe!

Nápady vznikajú zo snov. Už pred 20 rokmi sme na mapu pokladov zapísali prvé detské ihrisko a odvtedy sme nášmu rukopisu ostali verní. Detské ihrisko alebo hojdačka pre súkromné či verejné využitie: V našej ponuke si svoj osobitný poklad našli už milióny spokojných zákazníkov z celej Európy. Staňte sa súčasťou našej veľkej rodiny!

Google

Very good and solid product, easy to build yourself and good service provided!

Wickey dosahuje skóre 4,4/5 na základe 1691 hodnotení na portále Google.

Trustpilot

Wickey was the obvious choice because of the build quality and the fun designs that the children love. Nothing else even comes close.

Wickey dosahuje skóre 4,5/5 na základe 186 hodnotení na portále Trustpilot.

Trusted Shops

The delivery, service and quality of the product was excellent. Our little boy is totally delighted with his play frame!

Wickey dosahuje skóre 4,41/5 na základe 46 hodnotení na portále Trusted Shops.

Rozprávkové tématické svety!

Pirát na šírom mori, astronaut vo vesmíre alebo zlato v džungli - Wickey rozvíja sny a hry pre veľkých i malých dobrodruhov. Náš sortiment nezahŕňa iba vybavenie vonkajších detských ihrísk, ako sú detské ihriská, hojdačky alebo pieskoviská. S nami môžete tiež nádherne snívať: Náš rozmanitý sortiment zahŕňa aj výnimočné detské postieľky, ktoré - ako aj naše detské ihriská - môžete okoreniť našimi skvelými doplnkami.

Téma Islands
Téma Kingdom
Téma Citylife
Téma Explorer
Téma Boutique
Téma Original

Bezpečné hranie

Aby sa všetci piráti, objavitelia a superhrdinovia mohli bezpečne vydať na ich cestu za dobrodružstvom, vyrábame a testujeme naše vybavenie detských ihrísk v Nemecku. Používame výhradne starostlivo vyberané materiály, ako je masívne drevo a kvalitné kotvy alebo objímky na hojdačky. Vedľa kreatívneho dizajnu dbáme vo veľkej miere na bezpečnú konštrukciu našich produktov. Vďaka tomu budú aj rozpustilé hry celkom bezpečným zážitkom.